Info/Contact

Patrick Block

Penningmeester

Sponsoring


patrick@hockeyclubgenk.be

GSM 0477/382605


Wie is wie?

Gerd Houben

Voorzitter


gerd@hockeyclubgenk.be

GSM 0475/500709


Maarten Wevers

Secretaris


maarten@hockeyclubgenk.be

GSM 0474/812078

Stefan Tielens

Bestuurdlid/Sportief


stefan@hockeyclubgenk.be

GSM 0476/953972

Joris Palmers

Sportief verantwoordelijke

Communincatie


joris@hockeyclubgenk.be

GSM 0477/513256

Danny Joachims

Bestuurslid/Sportief


danny@hockeyclubgenk.be

GSM 0477/638458

   Hockey Club Genk vzw, Mosselerlaan 111, 3600 Genk  BTW BE 0680.659.985  BE83 7360 3586 5715

Wil je meer te weten komen over onze club of wil je gewoon eens komen proberen?

Neem dan snel contact met  ons via dit contactformulier.

CONTACTFORMULIER

 
 
 
 

Copyright @ Hockeyclub Genk